Vaše úloha


Jsme tu pro vás

Bez ohledu na to, kdo jste a jaké jsou vaše úkoly, jsme tu pro vás jako partner.
Díky dlouholetému působení v oboru víme, jaké jsou vaše potřeby a co je pro vás důležité.

Gumokov -Your Role

Vaše úloha


Jsme tu pro vás

Bez ohledu na to, kdo jste a jaké jsou vaše úkoly, jsme tu pro vás jako partner.
Díky dlouholetému působení v oboru víme, jaké jsou vaše potřeby a co je pro vás důležité.

Usnadníme vám život

Ať už máte za úkol navrhnout nebo nakoupit správné komponenty, zajistit kontrolu kvality nebo udržet vývojové či distribuční aktivity na správné cestě, společnost Gumokov vám pomůže dodat konečný produkt, na který budete vy i váš tým hrdí.
Gumokov - Your Role - Engineer

Konstruktér

Jako konstruktér potřebujete zkušeného a komunikujícího partnera pro návrh a výrobu. Naši vlastní konstruktéři budou úzce spolupracovat s vaším týmem na vytvoření inovativních řešení, která přispějí k vytvoření nejlepšího možného produktu pro váš trh.

Manažer logistiky

společnost Gumokov nabízí lepší funkce pro odpovědné podnikání a větší udržitelnost. Mezi naše cíle patří větší rychlost, přesnost a spolehlivost dodávek, abyste ve správný čas obdrželi to správné množství správných produktů.

Gumokov - Your Role - Logistics Manager
Gumokov - Your Role - Purchaser

Nákupčí

Jako nákupčí potřebujete vědět, že váš výrobní partner dokáže dodat prvotřídní zboží za konkurenceschopnou cenu. Když se rozhodnete pro společnost Gumokov, svěřujete svůj úspěch do rukou předního světového výrobce pryžových řešení na míru.

Dodavatel


Máte zájem o spolupráci s námi?

Výrobci světové kvality potřebují dodavatele světové kvality. Vítáme poptávky dodavatelů kopolymerů, kopolyes--teretherových materiálů a dalších termoplastů, kteří mají zájem o spolupráci s naší společností.
Rozšiřte náš seznam kvalitních dodavatelů a staňte se součástí skupiny, která ročně vyrábí a dodává miliony pryžových řešení výrobcům automobilů a jejich přímým dodavatelům.  

Gumokov - Your Role - Supplier
Gumokov - Your Role - Quality Manager

Manažer kvality

Jako společnost certifikovaná podle norem IATF, ISO 14001 a ISO 9001 máte jistotu, že spolupracujete s dodavatelem, který má odpovídající procesy systému řízení zaměřené na neustálé zlepšování. Aplikujeme vyčerpávající interní testovací metody navržené přesně podle vašich požadavků.

Získejte další informace

Kontaktujte nás

Jak vám můžeme pomoci? Vyplňte formulář a jeden z našich kvalifikovaných pracovníků vás co nejdříve bude kontaktovat.
Odesláním tohoto formuláře berete na vědomí, že za účelem snadnějšího vyřízení vaší žádosti zpracujeme osobní údaje, které nám poskytnete. Právním základem pro zpracování vašich osobních údajů je skutečnost, že se jedná o zpracování nezbytné pro účely našeho oprávněného zájmu zajistit vám požadované přihlášení či odhlášení a/nebo informace. Další podrobnosti naleznete v našich informacích o ochraně soukromí.

Máte projekt?

Potřebujete
konkrétní informace?

 

Gumokov, a.s.

Akademika Bedrny 531/8a,
500 03 Hradec Králové, Věkoše
Tel. +420 495 753 111

© 2023 Gumokov

Follow us

Languages